Wyślij wiadomość
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Paul

Numer telefonu : +86-755-83237778

WhatsApp : +8618145820075

Free call

Początki jointtech na VI Globalnej Konferencji AEO

May 13, 2024

najnowsze wiadomości o firmie Początki jointtech na VI Globalnej Konferencji AEO

Od 8 do 10 maja 2024 r. w Shenzhen z wielkim sukcesem odbyła się 6. Globalna Konferencja AEO.To znaczące wydarzenie zostało zorganizowane przez Światową Organizację Celną (WCO) i współorganizowane przez Generalną Administrację Celną Chin i Miasta ShenzhenWydarzenie pod hasłem "Skorzystanie z mocy programów AEO na rzecz zrównoważonego i zrównoważonego handlu globalnego" przyciągnęło ponad 1200 uczestników z 108 krajów.

6th Global AEO Conference

 

Uroczystość otwarcia odbyła się z udziałem wice-ministra Generalnej Administracji Celnej Chin (GACC) Wang Lingjun i burmistrza miasta Shenzhen, Qin Weizhong,wraz z innymi godnymi gośćmi i delegatami.

6th Global AEO Conference Opening Ceremony

 

Globalna Konferencja AEO jest najwyższym światowym spotkaniem w dziedzinie autoryzowanych podmiotów gospodarczych (AEO) i jest uważana za największą działalność WCO w zakresie budowania potencjału.VI Globalna Konferencja AEO była pierwszą, która odbyła się w Chinach, pod hasłem "Skorzystanie z potencjału programów AEO na rzecz zrównoważonego handlu światowego".Z bogatym doświadczeniem w obsłudze celnych w ponad 40 krajach oraz najnowszymi produktami i systemami sztucznej inteligencji, które przyczyniły się do zwiększenia zdolności technologii regulacyjnych celnych na całym świecie, miał zaszczyt uczestniczyć w tym wielkim wydarzeniu na zaproszenie WCO.

Jointech Team in the Global AEO Conference

 

Podczas konferencji, the General Administration of Customs of China signed Authorized Economic Operator (AEO) Mutual Recognition Arrangements with the National Revenue Office of the Republic of Burundi and the Tax and Customs Administration of Iceland.

the General Administration of Customs of China and the National Revenue Office of the Republic of Burundi

 

Chińskie firmy, w tym Huawei, Tencent, Nuctech i Jointech wykazały swoje zaangażowanie w uczciwość, zgodność,i efektywności w handlu międzynarodowym poprzez przemówienia kluczowe i dyskusje paneloweTe wspólne wysiłki znacząco przyczyniły się do rozwoju i uznania chińskiej marki AEO na arenie światowej.

Speech by Paul, Sales Manager at Jointech: Technical Practices for Customs Standardization, Digitization, and Automation under the AEO System

Na konferencji Jointech wygłosił przemówienie na temat "Prace techniczne w zakresie standaryzacji celnej, cyfryzacji i automatyzacji w ramach systemu AEO," pokazując najnowocześniejsze postępy technologiczne i innowacyjne przykłady praktycznePonadto Jointech aktywnie uczestniczył w różnych dyskusjach i działaniach wymiany podczas całego wydarzenia.

Technical Practices for Customs Standardization, Digitization, and Automation under the AEO System

Na konferencji AEO Jointech stworzyła niezależne stoisko, na którym przedstawiła rozwiązania i studia przypadków dotyczące zarządzania aktywami w tranzycie celnym urzędnikom celnym z całego świata.Szczegółowo, technologii takich jak rozpoznawanie sceny sztucznej inteligencji, analiza dużych danych i nadzór nad transgranicznym transportem.Zwróciła również dużą uwagę i pokrycie przez Shenzhen TV i media na miejscu..

  

 

Tymczasem stoisko Jointecha przyciągnęło uwagę urzędników celnych z różnych krajów uczestniczących w konferencji.Dyrektor celny z Burundi wielokrotnie odwiedzał teren wystawy JointechPrzedstawiciel władz celnych Wietnamu, Hong Thi Khanh NGUYENwyrazili wysokie uznanie dla wieloletniej przyjaznej współpracy z Jointechem w projektach nadzoru celnego i zrobili pamiątkowe zdjęcia na stoisku. Władze celne Sojuszu Bliskiego Wschodu, Indonezji i Światowej Organizacji Handlu (WCO) prowadziły liczne wymiany i dyskusje.Cel Macau, Indonezja, Nigeria, Zambia, Sri Lanka i inne państwa odwiedziły teren wystawy Jointech w celu wymiany i dyskusji.

Jointech and customs officials of various countries

Serdecznie dziękujemy Światowej Organizacji Celnej, Generalnej Administracji Celnej Chin i Miasta Shenzhen za zorganizowanie tego wielkiego wydarzenia.Jointech będzie nadal koncentrować się na praktykach technicznych w zakresie standaryzacji celnej, cyfryzacji i automatyzacji w ramach systemu AEO.

 

Jointech will continue to focus on the technical practices for customs standardization, digitization, and automation under the AEO system

 

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

jointech001@vip.sina.com
+8618145820075
barty79
paul_joint
+86-755-83237778